něco málo z Twilight
Bude "3.J proti PROFESORŮM" nejnavštěvovanější divadlo Divadlo Divadelního Festivalu 2010?
Hlasujte jaký tým získá na ZOH zlatou medaili.
Created by Atic
lalala
fotbal
Hlasovací aplikace o spokojenosti s novým facebookem
zvolte seriál který se vám líbí víc
u parkánu 7. třída
ted se ukáže Ravda
Hlasovani o nejlepsi barvu gomovych medvidku harribo. Mam to do skoly, tak pls hlasujte
RWE se rozhodlo postavit v těsné blízkosti města Čelákovice paroplynovou elektrárnu, která bude novo...
Jezdíte na motocyklu? ne? a proč? ne tolik jak byste chtěli?
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Jak vytovrit na FB
Plzeň je proslulá zejména svým pivem, nádražím a hokejem. Souhlasíš?
Hlasujte za najlepsiu reklamu Kofoly roka 2009
HLASUJTE!
Jaké mýdlo preferujete? Tekuté nebo pevné?
1233456789123456789123 4567899876543219876543 21
Chcete mít školu
Jste zastánci Chodúra a nebo jste to přáli víc Šmajdovi?
Tak co chceš osobu která tě nechce?!Zjisti jestli tě chce nebo ne
Torres,Ronaldo,Messi?? nebo někdo jiný?
Internetové volby - lze zvolit poue Paroubka, Topolánka nebo nikoho.
zvolte si sveho nejoblibenejsiho hrace sveta
Přidej vlastní názor
sdcxyečščěščwe
Dejte hlas
czech republic- latvia
jaka to bude dobrudka
Obsahem této aplikace je anketa, ve které se hlasuje kdo si myslíte že vyhraje letošní ?MS 2010 ve f...
Zkoumá pohlaví uživatelů
co se ti libi vic?
Volby se blíží....Koho by jsi volil ?
Twilight vs TVD
Jake jsou věci
antifa bo hákoš?
natipuj
Zde můžete hlasovat pro vaše nejlepší hvězdy!!! :-)
jakej sport
čekáš na svou lásku? Tu zjištíš jestly tě náká potká v tomto roce..
Anketa
select who is the best...
Choose one of 20 2010 Harley Davidson models
Jeste jednou
vypadáš normál nebo normál2?
všichni sou hrozný,ale najdou se i tací,Kteří nejsou tak příšerný,ale k věci tady máte 5 uchazečů o ...
teticek
Anketa o nejoblíbenější klub v Brně...
Kdo je nej?
Jakou z těchto značek máte nejradši???
jsi nebo nejsi rastafarian?
fcghn
Koho budeš volit ve volbách do sněmovny?
Zvolte hezčí dres.
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
ODS - ČSSD
Hlasování o trávě a Lukášovi
Komu fandíš ve volbáchy do poslanecké sněmovny?
no tak co ? :D
auta jen pro fanoušky tuningu
Máš ráda psi nebo kočky?
___!______
Tak řekni, kdo je lepší
...........
Kdo vyhraje v Kanadě hokej?
Fšemožné hlasování =) Možnosti jsou napsané obecně, ale snad poznáte kam váš oblíbený nápoj patří =...
Jakou používáte florbalku?
Co je lepší?
ANO/NE
Předvolební facebookový výzkum určen pouze pro dospělé, to je od 18-ti let výše! Spoléháme na to, že...
gdbdybybdbdfb
Nejlepší spisovatelka od A
Zprůměrovat lze vše. Jaká je ale skutečná velikost pánského přirození?
Jednoduchá hra o to, kdo pozná více i-politiků podle fotky...
chcete chodit do Ne/Kuřáckého baru?
který???
Zvolte nejlepšího hráče z našeho týmu.
Hlasujtééé!! :)
Hlasujte... Pro nejlepší tým
Nejlepší hokejový klub v ČR
Taak, komu víc věříte, kdo má víc těch lepších vlastností, na koho je větší spolehnutí, kdo je hodně...
Co máš radši za TV kanál ???
kouřit nebo nekouřit v baru ...
Zimní olympijské hry 2010
Jis fanoušek nebo si na něj jen hraješ?
Tak co ti víc chutná? :))
Tak si vyber :)
Komu fandíš TY.?