football
lalala
Hlasujtééé!! :)
ODS - ČSSD
Kdo vyhraje v Kanadě hokej?
Hlasovani o nejlepsi barvu gomovych medvidku harribo. Mam to do skoly, tak pls hlasujte
Zvolte nejlepšího hráče z našeho týmu.
Choose one of 20 2010 Harley Davidson models
Komu fandíš ve volbáchy do poslanecké sněmovny?
něco málo z Twilight
fcghn
no tak co ? :D
Fšemožné hlasování =) Možnosti jsou napsané obecně, ale snad poznáte kam váš oblíbený nápoj patří =...
zvolte seriál který se vám líbí víc
Hlasujte... Pro nejlepší tým
co se ti libi vic?
Jaké mýdlo preferujete? Tekuté nebo pevné?
Jake jsou věci
There are some "substyles" of metal, you can choose one of them!
Bude "3.J proti PROFESORŮM" nejnavštěvovanější divadlo Divadlo Divadelního Festivalu 2010?
antifa bo hákoš?
select who is the best...
Jste zastánci Chodúra a nebo jste to přáli víc Šmajdovi?
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Plzeň je proslulá zejména svým pivem, nádražím a hokejem. Souhlasíš?
Veřejné mínění o životě v naší obci..
Created by Atic
vypadáš normál nebo normál2?
Twilight vs TVD
jaka to bude dobrudka
Co máš radši za TV kanál ???
Zprůměrovat lze vše. Jaká je ale skutečná velikost pánského přirození?
Volby se blíží....Koho by jsi volil ?
Koho budeš volit ve volbách do sněmovny?
Jakou používáte florbalku?
natipuj
Předvolební facebookový výzkum určen pouze pro dospělé, to je od 18-ti let výše! Spoléháme na to, že...
Jakou z těchto značek máte nejradši???
Zvolte hezčí dres.
Taak, komu víc věříte, kdo má víc těch lepších vlastností, na koho je větší spolehnutí, kdo je hodně...
teticek
gdbdybybdbdfb
který???
Tak co chceš osobu která tě nechce?!Zjisti jestli tě chce nebo ne
ANO/NE
Přidej vlastní názor
Chcete mít školu
Nejlepší spisovatelka od A
Dejte hlas
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
zvolte si sveho nejoblibenejsiho hrace sveta
Jezdíte na motocyklu? ne? a proč? ne tolik jak byste chtěli?
Jak vytovrit na FB
všichni sou hrozný,ale najdou se i tací,Kteří nejsou tak příšerný,ale k věci tady máte 5 uchazečů o ...
Tak řekni, kdo je lepší
Internetové volby - lze zvolit poue Paroubka, Topolánka nebo nikoho.
Máš ráda psi nebo kočky?
HLASUJTE!
Jis fanoušek nebo si na něj jen hraješ?
chcete chodit do Ne/Kuřáckého baru?
ted se ukáže Ravda
___!______
1233456789123456789123 4567899876543219876543 21
Tak co ti víc chutná? :))
Zde můžete hlasovat pro vaše nejlepší hvězdy!!! :-)
jsi nebo nejsi rastafarian?
jakej sport
Hlasujte za najlepsiu reklamu Kofoly roka 2009
Anketa
sdcxyečščěščwe
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
fotbal
Co je lepší?
Jednoduchá hra o to, kdo pozná více i-politiků podle fotky...
Hlasujte jaký tým získá na ZOH zlatou medaili.
Obsahem této aplikace je anketa, ve které se hlasuje kdo si myslíte že vyhraje letošní ?MS 2010 ve f...
u parkánu 7. třída
kouřit nebo nekouřit v baru ...
Hlasování o trávě a Lukášovi
czech republic- latvia
Hlasovací aplikace o spokojenosti s novým facebookem
auta jen pro fanoušky tuningu
Kdo je nej?
Zimní olympijské hry 2010
Anketa o nejoblíbenější klub v Brně...
Nejlepší hokejový klub v ČR
Zkoumá pohlaví uživatelů
...........
RWE se rozhodlo postavit v těsné blízkosti města Čelákovice paroplynovou elektrárnu, která bude novo...
Just 4 me john
pls pomozte nám vyřešit dilema xD
Soutez o ceny v hodnote 16.000,- Kc