všichni sou hrozný,ale najdou se i tací,Kteří nejsou tak příšerný,ale k věci tady máte 5 uchazečů o ...
Jak vytovrit na FB
Hlasujte... Pro nejlepší tým
Fšemožné hlasování =) Možnosti jsou napsané obecně, ale snad poznáte kam váš oblíbený nápoj patří =...
Twilight vs TVD
auta jen pro fanoušky tuningu
Jezdíte na motocyklu? ne? a proč? ne tolik jak byste chtěli?
jsi nebo nejsi rastafarian?
u parkánu 7. třída
1233456789123456789123 4567899876543219876543 21
football
Plzeň je proslulá zejména svým pivem, nádražím a hokejem. Souhlasíš?
natipuj
Veřejné mínění o životě v naší obci..
Koho budeš volit ve volbách do sněmovny?
Jeste jednou
fcghn
Jednoduchá hra o to, kdo pozná více i-politiků podle fotky...
Hlasujte jaký tým získá na ZOH zlatou medaili.
Jake jsou věci
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Anketa
Hlasování o trávě a Lukášovi
select who is the best...
Jis fanoušek nebo si na něj jen hraješ?
zvolte seriál který se vám líbí víc
HLASUJTE!
Torres,Ronaldo,Messi?? nebo někdo jiný?
Komu fandíš ve volbáchy do poslanecké sněmovny?
Zde můžete hlasovat pro vaše nejlepší hvězdy!!! :-)
čekáš na svou lásku? Tu zjištíš jestly tě náká potká v tomto roce..
czech republic- latvia
Nejlepší hokejový klub v ČR
něco málo z Twilight
gdbdybybdbdfb
Jakou z těchto značek máte nejradši???
Hlasujte za najlepsiu reklamu Kofoly roka 2009
___!______
Zvolte nejlepšího hráče z našeho týmu.
antifa bo hákoš?
Zimní olympijské hry 2010
Bude "3.J proti PROFESORŮM" nejnavštěvovanější divadlo Divadlo Divadelního Festivalu 2010?
zvolte si sveho nejoblibenejsiho hrace sveta
Tak řekni, kdo je lepší
Hlasovani o nejlepsi barvu gomovych medvidku harribo. Mam to do skoly, tak pls hlasujte
Created by Atic
Kdo vyhraje v Kanadě hokej?
Chcete mít školu
Dejte hlas
Internetové volby - lze zvolit poue Paroubka, Topolánka nebo nikoho.
Zkoumá pohlaví uživatelů
Volby se blíží....Koho by jsi volil ?
lalala
fotbal
Využíváte služeb železnice? Čím byste chtěli jezdit?
Předvolební facebookový výzkum určen pouze pro dospělé, to je od 18-ti let výše! Spoléháme na to, že...
ANO/NE
Máš ráda psi nebo kočky?
ODS - ČSSD
...........
kouřit nebo nekouřit v baru ...
Kdo je nej?
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
který???
jaka to bude dobrudka
Zprůměrovat lze vše. Jaká je ale skutečná velikost pánského přirození?
Jakou používáte florbalku?
sdcxyečščěščwe
Obsahem této aplikace je anketa, ve které se hlasuje kdo si myslíte že vyhraje letošní ?MS 2010 ve f...
no tak co ? :D
co se ti libi vic?
Jste zastánci Chodúra a nebo jste to přáli víc Šmajdovi?
Zvolte hezčí dres.
jakej sport
ted se ukáže Ravda
Co je lepší?
Tak co chceš osobu která tě nechce?!Zjisti jestli tě chce nebo ne
Nejlepší spisovatelka od A
Choose one of 20 2010 Harley Davidson models
Jaké mýdlo preferujete? Tekuté nebo pevné?
Tak co ti víc chutná? :))
Taak, komu víc věříte, kdo má víc těch lepších vlastností, na koho je větší spolehnutí, kdo je hodně...
Co máš radši za TV kanál ???
Anketa o nejoblíbenější klub v Brně...
Přidej vlastní názor
chcete chodit do Ne/Kuřáckého baru?
Hlasujtééé!! :)
teticek
RWE se rozhodlo postavit v těsné blízkosti města Čelákovice paroplynovou elektrárnu, která bude novo...
vypadáš normál nebo normál2?
Jak vytovrit na FB
3 roky jsou za námi a škola zase začala.
Dotazník