Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč

Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč

......:-) Holčička :-) ? Chlapeček :-) ? Dvojčátka :-) ?

শুরু করুন শেয়ার করুন
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Máte chuť na sladké?
প্রশ্ন 1 / 5
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Je vám po nějakém jídle špatně?
প্রশ্ন 2 / 5
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Jakou barvu máte ráda?
প্রশ্ন 3 / 5
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
Oblíbené jídlo v těhotenství?
প্রশ্ন 4 / 5
Co Myslíš, Že Se Ti Narodi? Holka, Kluk Nebo Dvojč
To je vše :-)....zdravím a držím palečky
প্রশ্ন 5 / 5

প্রস্তাবিত কুইজ