идиот или не - просто е ;)
....................
let's see
как ще е на работа ще има ли зор
Ще се напиеш ли тази вечер?
Колко % дразниш Ади в момента
Провери ... как ще премине денят ти :)
Ша мрем ли ?
Шанс
За хората, които искат да разберат колко малоумни или некадърни са днес! Поканете всичките си прияте...
Do you like beer ?
За да разберат какво ги очаква.
Колко процента шанс имате за страстен секс тази вечер.
вдигаш ли самолета редовно
Сладко или солено?
Гаден или добър си днес
Тъжен или Весел by m000777
zabavlenie
Разбери колко ти е сладък депозита в Union bank
Колко си загорял/а днес?
Дали сте зајубени ???
Кой си ти?
а познай
Игра за безплатен обяд
Let's see you luck!?!
Check how hungry are you xD
щастив или тъжен
Провери дали днес ще ти върви
Какво ли ще стане днес ... ще спечелиш или ще ицгубиш?
Над 70% вече правим "пици" ☺
Покер
Bate ti si lud :D:D:D:D:D
Skype: devastat0ra
Ти си... а) красив б) грозен
Виште колко късмет ще имате днес!
Сигма или Омега си днес...
Виж дали си късметлия или не днес!
Колко % те обичат ..
Ще се сблъскаш ли с много "пришалци" днес :P
Ti moje da vidish kak izmervatelq izmerva
Провери кой колко те обича
See what animal do you want for today
prosto zabavlenie
Виж късмета си за деня в любовта!
Проверете имате ли късмет днес. :)
Какъв си ти?
Провери дали имаш достатъчно мозък !!!
Само за сгодени
sega sh se widi..
Това ще ти покаже алкохолик ли си или не!
....
касмета със саседката или пак ще се оправяш сам!!!
Ще успееш ли да влезеш в гаштите на ... ?
Вашите възможности и Компютърни Умения
Провери колко си тъп в този ден.
Показва колко ти се пърди
Love-метър
Инт е ! Пробвайте
Find out if you are smart as a genius or dumb as a brick!
cameon people
дали ти е дошъл часът
Я да видим кой колко те обича..:)
Вижте дали сте щастливи днес ?
Разбери !
разбери колко си модерен
Колко си се напил ?
кфйдглйдсхагк
Металист или чалгар си днес?
Are you Lucky or Unlucky ?
Бяло или черно коте си днес
Imash li shans da oceleesh ili shte badesh unishtojen?
Да или не? Задайте си въпрос с който може да се отговори само с да или не !
Виште моето приложение !!!
Спи ли ти се?
Idiot li e ? ? ?
Умирачка
Прровери светъл/ла или тъмен/на ще си днес!
Are you lucky?
Да пия ли днес?
закво ти е обяснение, нъл си тъп?!
да видим колко голям идиот си ... :Р
vajno
all peoples
Какъв е шанса да изкарате отлична оценка утре на даскало ???
Разбери колко ти е сладък депозита в Union bank
Емо или не?
XX ? XY
Ставате рано сутрин...отивате пред огледалото и се питате: Аз простак или простачка съм?Проверете въ...
Да или Не
напиши си името и името на твоята половинка и виж колко си допадате :)
дали ти е дошъл часът
Тъжен или Весел by m000777
Imash li shans da oceleesh ili shte badesh unishtojen?
sega sh se widi..
Сигма или Омега си днес...