Тъп Ли Си?

Тъп Ли Си?

Най-истинския тест! Ей! Няма да лъжеш! Нали правиш този :) Значи правиш куизове! А от тук следва, че си тъп!!! ?

بداية يشارك
Тъп Ли Си?
Пускаш ли тъпите куизове които се въртят из фейса?
سؤال 1 / 1

اقترح الاختبارات