Social App Builder
Social App Builder
إنشاء تطبيق جديد
English
Azərbaycan dili
Bahasa Indonesia
Bahasa Melayu
Čeština
Dansk
Deutsch
Español
Français
Hrvatski
Italiano
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Română
Shqip
Slovenčina
Slovenščina
Suomi
Svenska
Tiếng Việt
Türkçe
Ελληνικά
Български
Македонски
Русский
Српски
עברית
العربية
हिन्दी
বাংলা
ภาษาไทย
ქართული
中文
한국어
日本語
Other Languages
انشئ حساب
تسجيل الدخول
Miluješ Zvířata 🐕🐸?🕚🕚🩵🎙️
🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕🐸🐕 Miluješ je ? Máš je hodně rád ? Nechci je mít doma ? Nemáš je rád ? Nesnáším jee ? Nevím ?
بداية
يشارك
Miluješ Zvířata 🐕🐸?🕚🕚🩵🎙️
Staráš se často o zvířata
سؤال 1 / 3
Jo starám je to moje je to moje práce a zvířatapéče potřebuji tím pádem k nim zachovám totální respekt když mají nebo nemají hlad chápu to ani do člověka nemůžeš tolik cpát jídla nebo pití a nebo naopak někdy do něho musí spát aby se vůbec najedl tak
Nevím zvíře sice mám a máme celkem rád ale ta péče pro já moc tomu nerozumím často cestuji a často jsem pryč z zvíře si spíš jednou nakrmím a potom odletím na nějakou dlouhou cestu a nebo trávím čas s kamarády Jak se cítí zvíře netuším respekt nemám
O zvířata se nemám jak starat ani jedno z nich nemám doma zvířata domů nepatří zvířata mají být buď venku a nebo v útulcích pro jiné lidi já nejsem ten typ co se rád stará o zvířata tím pádem baví mě se s nimi hrát ale starostlivost to není pro mě
Tak často že už jen přemýšlím že to zvíře tak strašně rozmazlím že už mě ani poslouchat nebude je skvělé se starat o zvířata ale je pravda že některé věci bych měla skromně
Zvířata jsou totální ztráta času pořád obtěžují lidi nenávidím zvířata jsou to úplná ztráta času jak kdyby vymývání mozku jako ve škole takže nepřijde jsem se o zvíře nestaral a ani nebudu
Zvířata opravdu v oblibě nemám takže ani je doma nemám takže se o ně nemám jak starat
Miluješ Zvířata 🐕🐸?🕚🕚🩵🎙️
Jsi milovník zvířat?
سؤال 2 / 3
Fuj kdo by měl rád zvířata a ZOO?😉 TAK ZBYTEČNĚ VYHODIT PRACH NÉ DÍKI
Jo jsem velký milovník třeba kdybych měl kočku dva psy nějakou rybičku nebo andulku tak by mi to akorát stačilo zase to nepřehánět už čtyři zvířata atojepecka ale jo jsem jejich výborný milovník rád chodím do ZOO se na ně koukat a fotit si je do kata
Nemám rád zvířata a ani se na ně nechci koukat
Nevím do ZOO nechodím do útulku taky ne doma je taky nemám takže nemůžu posoudit.
Rád se na zvířata chodím dívat ale doma je nemám takže nevím jestli bych úplně mohl říct že je mám rád
🐕 Ano nejradši mám psi nebo kočky jsem takový blázen do zvířat že bych si klidně nechal udělat na zahradě džungli nebo ZOO a rád bych se o ně staral
Miluješ Zvířata 🐕🐸?🕚🕚🩵🎙️
Týráš zvířata fyzicky nebo psychicky?
سؤال 3 / 3
Doma nemám takže ani nemůžu říct jestli bych je týral ale asi ne je zvíře si zaslouží aspoň trochu respekt
Jo strašně mě to baví je týrat a koukat se na ty jejich nevinné hnusné ksichty s nějaký psi a kočky nějaký sračky
Ne na zvíře bych ani ve zlém nešáhnul fuj zlí lidé co to dělají
Ne ne ty rád bych je někdy ale ani by jim nic hezkého neřekl protože mám je doma vím že to je takové nevím
Ne v životě bych se do zvířat ani nepustil mám k ní velký respekt a nemám rád lidi které je týrají žádném případě na zvíře se nikdo dovolovat nebude protože mi ode mě stejně dostal pořádnou do držky
Sice bych je netýral ale ráda nemám takže bych jim ani nic hezkého neřekl
من إنشاء
User_M8fm
قم بإنشاء الاختبار الخاص بك
Online People - المواعدة والدردشة والتعرف على أشخاص جدد
اقترح الاختبارات
اهم ما سيحدث معك في السنه الجديدة
مش ماّذن وبس ....... استبيان عن حظر بناء الماّذن
هل أنت حديقة؟
أيه هو الاسم اللى كان من المفترض أنك تتولد بيه ؟
انت مين من ادارة مدرسة العائلة المقدسة " بنيين " ؟
*** تحدي الكبار و النجاح من 50 في المية ***
چقدر بچه ی خط هستید؟؟؟ فقط شیرازی ها و بروبچز
المود بتاعك ازاى اليومين دول
هل انت تافه جدا !!!!! اكتشف بنفسك؟؟
بتحب مين أكتر بابا ولا ماما
هل انت صيدلى مادى ولا صيدلى خدوم للناس ولا مش حابب
کدام شخصیت بخش کامپیوتر دانشگاه شیراز هستید؟
Elpop
Can U Take The Aast Hostel ??
شما چند درصد دانشجو هستید؟؟
اعرفي اسم صديقك الافضل و رقم تلفونه
مخلصه بجد ولا فاكره نفسك كده
اختبر نفسك
يا ترى انت انسان ناجح فى حياتك ؟
Qdwa
هل انت راوي مضبوط
مين انت من دكاترة قسم الحاسوب في مؤتة
حبيبتك بتحبك لوحدك ولا فى حد تانى غيرك
انت بتحب مييييييييييييين؟؟؟؟؟ جامد جدا
اي سيارة بتختار
هل أنت دحيح؟؟
هل انت بصري او سمعي او حسي
ا ا ف ا
اختر بين k pop mem’s المفضلة لديك
هل انت آرمي حقيقي
المزيد من الاختبارات
استطلاعات الرأي المقترحة
من تعتقد سيكون مختار مجدل عنجر لانتخابات 2010؟
مين الأفضل .. رضا أم ماجد ؟
ما هى افضل شركة جوالات ( موبايلات )
مين أحسن لاعب في منتخب مصر . . . .أنجولا 2010 ؟
مين افضل لاعب مصرى ؟؟
انهي احسن نوع برشام ؟
القرائة
افضل فريق كرة قدم
اسباب الثورات العربيه
اكثر واحد فيكه وطشه!!
المزيد من الاستطلاعات
التطبيقات المقترحة
شوف كام واحد بيحبك وكام بيكرهك ؟
Thalem Wella Mathlom
Alsh Lilh Wi Lilah
من تفضل في الكلاسيكو
اعرف نسبة كرفك مع مستر كرفان وعايف حالي
تطبيقات أكثر